![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/04/388CB3AB-9627-41FE-ABD9-2DA11B06B45F.jpeg)
Anaokulu ve Ortaokul 8.sınıf öğrencilerimiz, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlaması
22 Nisan 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/04/Anaokulu23nisan.png)
Anaokulu Öğrencilerinden Rengarenk Şarkısı.
23 Nisan 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/04/tedstagelise.png)
TED Stage Lise’de iki mükemmel performans. TED Kdz.Ereğli Koleji Vakfı Özel Okulları Müzik Bölümü tarafından organize edilen TED Stage Lise etkinliğinde bu hafta Baran YAŞAR (Davul) , Yiğit Kaan Hepşen (Elektro Gitar ) performansları ile beğeni kazandı.Öğrencilerimize teşekkür ediyor ve performanslarını kutluyoruz.
Video İçin Tıklayınız : TED Stage Lise