![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/04/ortaokul-kolaj-1.png)
8.Sınıflar Satranç Turnuvamızı tamamlandık.
20 Nisan 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/04/1618950904267.jpg)
6. sınıf öğrencilerimizle fen bilimleri dersi müzik enstrümanları kullanılarak “Ses ve Özellikleri” incelediler
21 Nisan 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/04/JMUN-collage_001-768x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Ortaokulu JMUN kulüp öğrencilerimiz çalışmalarını hızlandırdı. 21-23 Mayıs tarihleri arasında KOÇ Okullarının düzenlediği online “JMUNDP 2021” konferansına katılacak olan öğrencilerimiz belirlenen ülke ve komiteler doğrultusunda çalışmalarını sürdürüyorlar.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted