![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/04/ZorluPatikalar.png)
“ZORLU PATİKALAR”
20 Nisan 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/04/1618834870836.jpg)
7.sınıf öğrencilerimiz fen bilimleri dersinde molekül modellemesi çalışmaları
20 Nisan 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/04/MUNKLUP-0-1200x480.jpg)
TED Kdz.Ereğli Koleji Lisesi İngilizce MUN( Model United Nations ) kulübü öğrencilerimiz çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir. Öğrencilerimiz; komiteler için Chair ( başkan ) seçimlerimi 10 Nisan Cumartesi günü tamamlamıştır, delege seçimleri de 23 Nisan Cuma günü son bulacaktır. Öğrencilerimizi ve emeği geçen İngilizce öğretmenlerimizi yoğun gayretlerinden ötürü kutluyoruz.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted