![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/04/BeFunky-collage-2-2_001-1.jpg)
Anasınıfı Sinema Etkinliği
12 Nisan 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/04/s3.jpg)
4. Sınıf öğrencilerimiz on-line görsel sanatlar dersi
12 Nisan 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/04/TED-10.Matematik_1080_002-768x480.png)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Lisesi 11. Sınıf öğrencilerimiz Sıla DEMİRTAŞ, Ege ÜLKER ve Arda ARGÜN’ den oluşan Matematik takımımız, TED Ankara Koleji tarafından çevrimiçi düzenlenen ‘ 10. TED Okulları Liseler Arası Matematik Yarışması ‘nda 2. oldu. Öğrencilerimizi ve takım liderleri Matematik Öğretmenimiz Rıfat İLHAN’ ı bu başarıdan dolayı kutluyor, başarılı temsilleri için teşekkürlerimizi sunuyoruz.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted