![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/04/a2_001.jpg)
Anaokulu Öğrencileri, sokaktaki hayvan dostlarını unutmadı.
6 Nisan 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/04/MunKlup-3_001.jpg)
MUN (Model United Nations) kulübü çalışmaları
7 Nisan 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/04/BeFunky-collage-3_001-768x480.jpg)
TED Kdz.Ereğli Koleji Vakfı Özel İlkokulu öğrencileri “Kitap Kahramanları “etkinliğini okul koridorlarından uzaktan eğitimde çevrimiçi derslere taşıdılar. Öğrencilerimiz yüz yüze eğitim aldıkları günlere ek olarak çevrimiçi derslerde de kitap kahramanlarını analiz etmeyi ve kitap okumayı hayatlarının bir parçası haline getirmeye devam ediyorlar.