![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/04/IMG_4517.jpg)
5 ve 6. sınıf öğrencilerimiz, Sanal Kütüphane turuna katıldılar.
5 Nisan 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/04/chagall-3.jpg)
1. Sınıf öğrencilerimiz ,ressam March Chagall’ın eserlerini birbirinden renkli ve başarılı bir şekilde yorumladılar.
5 Nisan 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/04/b2-1200x480.jpg)
TED Kdz Ereğli Koleji Vakfı Özel Okulları 1. Sınıf öğrencilerimiz görsel sanatlar dersinde, 2 boyutlu ve karışık teknik (kolaj, katlama, kesme, atık materyaller) kullanarak içimizi sımsıcak ısıtacak büyükanne ve büyükbaba portreleri yaptılar.