![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/03/IMG_9143.jpg)
9. sınıf öğrencilerimiz fizik dersinde enerji konusunu geçmişe giderek sorguladılar.
26 Mart 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/03/Anaokulu-Orman-Hafta.png)
Anaokulu öğrencilerimizin orman haftası etkinliği.
29 Mart 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/03/anaokulu-cimnastik.png)
TED Kdz. Ereğli Koleji Anaokulu Öğrencilerimiz Beden Eğitimi Dersi kapsamında tüm spor branşlarının temelini oluşturan cimnastik branşını eğlenerek öğreniyor; esneklik, denge, kuvvet, dayanıklılık, çabukluk ve koordinasyon gibi temel motorik özelliklerini geliştiriyorlar.
Video için Tıklayınız : Anaokulu öğrencilerimiz cimnastik çalışmaları