![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/03/1_001-2.jpg)
2. sınıf öğrencilerimiz rehberlik dersinde.
23 Mart 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/03/foto-4_001.jpg)
BU KİTAP KESİNLİKLE OKUNMALI ÇÜNKÜ…
24 Mart 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/03/01-1-1080x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Ortaokulu Kodlama Kulübü öğrencileri mobil uygulama geliştiriyorlar. Geleneksel olarak “Merhaba Dünya” ile başladıkları uygulama, matematiksel hesaplamalar yapan mobil yazılım geliştirme ile devam etti. Öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz..