![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/03/sesler-adasi-a-1_001.jpg)
Anaokulu öğrencilerimizin ilkokula uyum ve okuma-yazmaya hazırlık süreçleri
22 Mart 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/03/IMG_4328.jpg)
ŞİİR TED’DE
23 Mart 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/03/3_001-1-768x480.jpg)
TED Kdz.Ereğli Koleji Vakfı Özel Anaokulu 2.Dönem Bireysel Veli Görüşmelerinin ilki gerçekleştirildi. TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Anaokulu 2 Dönem Bireysel Veli Görüşmelerinin ilkini17- 18 Mart 2021 tarihlerinde okulumuzda Pandemi önlemleri dahilinde gerçekleştirdik. Yüz yüze ve bireysel olarak yapılan toplantıda velilerimizle, Anaokulu öğrencilerimizin gelişimsel süreçleri, sosyal becerileri, yaratıcılık düzeyleri, geçirdikleri zamanın niteliği konuları görüşüldü.