![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/03/WhatsApp-Image-2021-03-19-at-16.48.21.jpeg)
“11-12 Yaş Vize Ulusal Gelişim Projesi” Yüzme Başarısı.
22 Mart 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/03/3_001-1.jpg)
Anaokulu 2.Dönem Bireysel Veli Görüşmelerinin ilki gerçekleştirildi.
22 Mart 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/03/sesler-adasi-a-1_001-768x480.jpg)
TED Kdz Ereğli Koleji Vakfı Özel Anaokulu öğrencilerimizin ilkokula uyum ve okuma-yazmaya hazırlık süreçleri devam ediyor. Öğrencilerimiz bu hafta ‘’ Sesler Adası’’ çalışmasında ‘’ A sesi ’’ ile ilgili dondurma etkinliği yaparak hem öğrendiler hem de eğlenceli vakit geçirdiler.