![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/03/agac-1_001.jpg)
5. sınıf öğrencilerimiz, Orman Haftası etkinliği.
18 Mart 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/03/VeliGorusme-4.jpg)
12. sınıflarımızın Bireysel Veli Görüşmelerinin üçüncüsünü gerçekleştirdik.
18 Mart 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/03/BeFunky-collage-3_001-3-768x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Anaokulu öğrencilerimiz önce bedenleriyle uçmak fiilini gerçekleştirdiler. Ardından oyunlar ve çeşitli canlandırmalar ile süreci devam ettirdiler. Tasarladıkları kanatları ile nereye uçmak istediklerini hayal ettiler.