![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/03/WhatsApp-Image-2021-03-06-at-22.01.14-2.jpeg)
4. sınıf velilerimize “Ortaokullu Olmak” konulu sunum gerçekleştirildi.
9 Mart 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/03/20210208_143206.jpg)
5. sınıf öğrencilerimiz, Kızılay ve TEMA’nın internet sitelerini online olarak ziyaret ettiler.
10 Mart 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/03/2021_03_08_13_32_IMG_8722-1200x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Lisesi Zeka Oyunları Takımı öğrencilerimiz Mertcan OKUT, Yiğit Alp ÖZDEMİR ve Arda ARGÜN’e ve takım lideri öğretmenimiz Pınar DEMİRKOL’ a Türkiye Zeka Vakfı tarafından düzenlenen “Türkiye Okullar Arası Zeka Şampiyonası’nda” aldıkları Türkiye 10 ve 14.lüğü / Bölge 1 ve 2.liği derecelerinden dolayı okulumuz Genel Koordinatör ve Lise Müdürü tarafından teşekkür plaketleri ve hediyeleri verilerek başarıları kutlanmıştır.
Öğrencilerimize 20 Mart 2021 tarihinde yapılacak olan final oyunlarında başarılar diliyoruz.