![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/02/3sinifetkinlik.png)
3. Sınıflar “Göster Bakalım Oyunu” Etkinliği
16 Şubat 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/02/YuzyuzeEgitim.jpg)
YKS 2021 hazırlık programı okulumuzda yüz yüze devam ediyor.
22 Şubat 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/02/IMG-20210219-WA0021-900x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Ortaokulu 6.sınıf öğrencilerimiz E-PALS (Elektronik Posta Arkadaşlığı) projesi kapsamında Amerika’daki arkadaşlarıyla 2. Dönemde de iletişimlerini aktif bir şekilde sürdürüyor.
Amerika, New Jersey, Springfield şehrindeki Springfield Schools da yer alan Mr. Campbell’in öğrencileriyle bilgi alışverişi yapan öğrencilerimiz, e-postalarını büyük bir heyecanla cevapladılar.
Öğrencilerimizin yabancı dili etkin bir şekilde kullanabildikleri bu platform ile kültürel paylaşımlar keyifle sürdürülüyor.