![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/02/MangalKeyfi_1_001.jpg)
Lise 12. sınıf ve Ortaokul 8. sınıf öğrencilerimiz ile mangal partisi düzenledik
12 Şubat 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/02/SevgiKartlari.png)
Online Sanat Atölyemizde Sevgi Kartlarımızı Tasarladık
15 Şubat 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/02/TEDStageBeliver.png)
TED Kdz.Ereğli Koleji Vakfı Özel Okulları Müzik Bölümü tarafından organize edilen TED Stage Lise etkinliğinde bu hafta, Çağan Avcı ( Alto Saksafon), Asmin Altürk (Yan Flüt), Eren Aslan (Trompet) dan oluşan üflemeli çalgılar trio grubu Believer adlı eseri seslendirmişlerdir. Öğrencilerimize teşekkür ediyor ve performanslarını kutluyoruz.
Video için TIKLAYINIZ.