![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/01/1.-fotograf.jpg)
KAHOOT AUF DEUTSCH !
25 Ocak 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/01/IMG_7814.jpg)
TED 93.yıl Anaokulu aidiyet çalışmaları
29 Ocak 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/01/photo5803039397661226460-1200x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Ortaokulu öğretmenlerimiz, velilerimizle birlikte Online Bireysel Veli Toplantılarını gerçekleştirdiler. Toplantılarda öğrencilerimizin akademik ve sosyal süreçleri üzerine paylaşımlarda bulunulurken gelecek dönem için gelişimsel sürecin ve başarının devamı üzerine yapılacak çalışmalar ve yaklaşımlar hakkında görüşler aktarıldı.