![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/01/Ted-Resim-Beril-Ozkara.png)
Beril Özkara’nın online kişisel resim sergisi
18 Ocak 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/01/1_001-2.jpg)
Anaokulu öğrencilerimiz arkadaşlık etkinliği
19 Ocak 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/01/1610814560211-1200x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel İlkokulu 1. sınıf öğrencilerimiz, online Hayat Bilgisi dersinde sınıf arkadaşlarıyla kahvaltıda buluştu. Öğrencilerimiz, sağlıklı ve dengeli beslenmede ilk öğün olan kahvaltının önemini kavrarken arkadaşlarıyla aynı masada uzaktan da olsa sevgi ve dostlukla, birlikte kahvaltı yapmanın keyfini yaşadı.