![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/01/BeFunky-collage_001-3.jpg)
İlkokulu 1-2-3 ve 4 .Sınıf velilerimizle düzenlenen toplantılarımız tamamlandı.
18 Ocak 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/01/IMG-20210116-WA0023.jpg)
Fen Bilimleri derslerinde etkinliklerle dolu çalışmalar.
18 Ocak 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/01/IMG-20210115-WA0044-1200x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Ortaokulu 6. Sınıf öğrencilerimiz, Matematik dersinde Bilim Üsküdar’ın düzenlemiş olduğu Kesir Bülbülüm Atölyesine katıldılar. Birim kesirleri kullanarak hayal ettikleri kesir bülbülünü oluşturan öğrencilerimiz keyifli ve eğlenceli bir ders geçirdiler.