![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/01/2e3dc323-687d-4ffd-93f2-1c51b28e3978.jpg)
12. Sınıflar Online Bireysel Veli Toplantılarımız Tamamlandı!
18 Ocak 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/01/IMG-20210115-WA0044.jpg)
6. Sınıf öğrencilerimiz, Kesir Bülbülüm Atölyesine katıldılar.
18 Ocak 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/01/BeFunky-collage_001-3-768x480.jpg)
TED Kdz.Ereğli Koleji Vakfı Özel İlkokulu 1-2-3 ve 4 .Sınıf velilerimizle düzenlenen toplantılarımız 15 Ocak 2021 tarihinde tamamlandı. Online olarak düzenlenen bire bir yapılan toplantılarımızda sınıf öğretmenlerimiz öğrencilerimizin uzaktan eğitim süreçlerini velilerimizle görüşerek birlikte değerlendirdi.