![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/01/1_001-1.jpg)
Anaokulu öğrencilerimiz kendi maskelerini tasarladılar
15 Ocak 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/01/BeFunky-collage_001-3.jpg)
İlkokulu 1-2-3 ve 4 .Sınıf velilerimizle düzenlenen toplantılarımız tamamlandı.
18 Ocak 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/01/2e3dc323-687d-4ffd-93f2-1c51b28e3978-944x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Lisesi 12. Sınıf velilerimizle düzenlenen Online Bireysel Veli Toplantılarımız, 16-17 Ocak 2021 tarihlerinde tamamlandı. Lise kademesinde tüm branş öğretmenlerimizin her bir velimizle tek tek görüşerek gerçekleştirdiği toplantılarda, öğrencilerimizin uzaktan eğitim YKS 2021 Hazırlık süreçleri ders bazında değerlendirildi.