![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/01/fizikders-5_001.jpg)
9. ve 10. öğrencilerimiz ile etkileşimli Fizik dersleri
15 Ocak 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/01/2e3dc323-687d-4ffd-93f2-1c51b28e3978.jpg)
12. Sınıflar Online Bireysel Veli Toplantılarımız Tamamlandı!
18 Ocak 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/01/1_001-1-768x480.jpg)
TED Kdz Ereğli Koleji Vakfı Özel Okulları Anaokulu öğrencilerimiz kendi maskelerini tasarladılar. Okulumuz Sağlık Birimi Sorumlu Hemşiresi Sevgül AKER tarafından maske takma alışkanlığı kazandırmak ve maskenin doğru kullanımını anlatmak için yapılan etkinlikte öğrencilerimiz keyifli vakit geçirdiler.