![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/01/IMG_3504.jpg)
5 ve 6. Sınıf öğrencilerimiz, Uzm. Antropolog Hasan Topdemir ile buluştular
15 Ocak 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/01/IMG-20210114-WA0077.jpg)
Model United Nations çalışmaları online hızla devam ediyor.
15 Ocak 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/01/BeFunky-collage_001-2-768x480.jpg)
TED Kdz Ereğli Koleji Vakfı Özel Okulları Anaokulu öğrencilerimiz ‘Yaşam Becerileri’ dersinde yaptıkları çalışmalarla öz bakım becerilerini geliştirmeye devam ediyor .Öğrencilerimiz kıyafet katlama, fermuar açma-kapama etkinliklerini yaparken ince motor becerilerini, el-göz koordinasyonlarını destekleyerek günlük yaşam becerilerine katkı sağlıyorlar.