![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2020/12/veligorusme9.siniflar_001.jpg)
9. Sınıflar Online Bireysel Veli Toplantılarımız Tamamlandı
28 Aralık 2020![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2020/12/5A_001.png)
Online İngilizce Dersinde Takım Çalışması
29 Aralık 2020![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2020/12/KAHOT-FINALISTLER_001-960x480.png)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Ortaokulu 5 ve 6. sınıflar arasında düzenlenen online Spor Bilgi Yarışması’nda dereceye giren öğrencilerimiz başarı belgeleri ve madalyalarını aldı. Pandemi koşulları nedeniyle tören düzenleyemediğimiz yarışmacılarımızın hepsini kutluyoruz. Yarışmada, 5-C sınıfından Toprak Güngör ile Ceren Avcı birinci, 6-C sınıfından Deniz Akyürek ve Beren Tok ikinci, 6-A sınıfından Yankı Tıynak ve Arda Turhan üçüncü olmuştu.