![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2020/12/MiniTED-kodluyorz.png)
MiniTED’liler Kodladı!
10 Aralık 2020![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2020/12/TedStage_Orta.png)
TED Stage Ortaokul’da Üç Harika Performans
11 Aralık 2020![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2020/12/1-1056x480.jpg)
Bilişim Teknolojileri dersi kapsamında koordine edilen “Bilge Kunduz Uluslararası Enformatik ve Bilgi-İşlemsel Düşünme Etkinliğine” katılan TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel İlkokulu öğrencilerimiz sertifikalarını aldılar. 9-13 Kasım 2020 haftasında gerçekleştirilen etkinlikte tüm soruları doğru cevaplayarak tam puan alan 3. sınıf öğrencimiz Güney Erel’i ve etkinliğe katılan tüm öğrencilerimizi kutluyoruz.