![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2020/12/mini2.jpg)
MiniTED’liler Online!
8 Aralık 2020![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2020/12/MiniTED-kodluyorz.png)
MiniTED’liler Kodladı!
10 Aralık 2020![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2020/12/meyve1_001-768x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Okulları Anasınıfı öğrencilerimiz, online ‘’Mutfak Etkinlikleri-Yaşam Becerileri’’ dersinde meyve salatası yaptılar. Öğrencilerimiz, sağlıklı ve iyi beslenmenin önemini kavratma, estetik algılarını ve yaratıcılıklarını geliştirme becerilerii edindirme amacı taşıyan derste, elleriyle yaptıkları lezzetli tabakları bizlerle paylaştılar.