![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2020/12/Gorsel-Show.png)
Ortaokul Öğrencilerimizden Görsel Şov
7 Aralık 2020![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2020/12/mini2.jpg)
MiniTED’liler Online!
8 Aralık 2020![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2020/12/WEB-SporYarisma-918x480.png)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Ortaokulu 5 ve 6. sınıflar arasında düzenlenen online Spor Bilgi Yarışması’nın dereceye giren öğrencileri belli oldu. Şampiyonlar; 5-C sınıfından Toprak Güngör ile Ceren Avcı. Yarışmada ikinciliği 6-C sınıfından Deniz Akyürek ve Beren Tok kazanırken, yarışmanın üçüncüleri ise 6-A sınıfından Yankı Tıynak ve Arda Turhan oldu. Yarışmaya katılan ve dereceye giren tüm öğrencilerimizi kutluyoruz.
Video için TIKLAYINIZ.