![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2020/10/kutu3_001.jpg)
İngilizce Kelimeler Kutusu!
19 Ekim 2020![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2020/10/ay2_001.jpg)
Ay’ın Lezzetli Halleri
20 Ekim 2020![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2020/10/emirazman-1_001-768x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel İlkokulu 4. sınıf öğrencimiz Emir Azman, Zonguldak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 12-17 Ekim 2020 tarihleri arasında düzenlenen tenis karşılaşmalarında 9 yaş erkekler kategorisinde “İl Birincisi” oldu. Okulumuz Genel Koordinatör ve Lise Müdürü Nilay Hanlıoğlu ile İlkokul Müdürü Funda Makas, öğrencimizi kutladı.
Şampiyon öğrencimize başarılarının devamını diliyoruz.