![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2020/09/WhatsApp-Image-2020-08-31-at-20.47.18.jpeg)
e-Twinning Projemize Ulusal Kalite Etiketi
1 Eylül 2020![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2020/09/WhatsApp-Image-2020-09-02-at-10.36.12.jpeg)
Öğrencilerimiz Enstrüman Eğitiminde
4 Eylül 2020![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2020/09/TED-Çevrimiçi_siteye-1200x480.png)
Biz uzaktan eğitim demiyoruz. Yüz yüze online eğitimlerimiz tüm hızıyla sürüyor. Öğretmenlerimiz sınıflarından gerçekleştirdikleri online derslerle, öğrencilerimizle her gün bir araya geliyor. Dersler işleniyor, sorular çözülüyor, ödevler yapılıyor ama en önemlisi öğretmen-öğrenci diyaloğu “en yakın” haliyle devam ediyor. TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Okulları olarak çevrimiçiyiz, dersteyiz!
Video için TIKLAYINIZ.