![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2020/08/yüzyüzeeğitim-1_001.jpg)
8 ve 12. Sınıf Öğrencilerimiz Okulda!
24 Ağustos 2020![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2020/08/kuşyuvası2_001.jpg)
MiniTED’liler, Ağaçlara Kuş Kondurdu!
28 Ağustos 2020![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2020/08/tedanasınıfı1-1200x480.jpeg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Anasınıfı öğrencilerimiz, pandemi koşullarına uygun eğitim süreçlerinde hem eğleniyorlar hem de öğreniyorlar. Sağlıklı ve temiz yaşamın, doğaya saygının önemini kavradıkları kurallar çerçevesinde okul günlerini geçiren MiniTED’liler, kimi zaman bahçemizde oluşturulan açık sınıfta, kimi zaman da oyun parkında etkinlik ve aktivitelerde yer alıyorlar.