![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2020/03/dünyaturu2.jpeg)
İngilizce Dersinde Dünya Turu
5 Mart 2020![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2020/03/üniversitetanıtım3_001.jpg)
11 ve 12. Sınıf Öğrencilerimize Üniversite Sunumu
6 Mart 2020![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2020/03/kışçayı22-1200x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Okulları Anasınıfı öğrencilerimiz kış çayı hazırladı. Bitkileri inceleyen, koklayarak ve dokunarak yararları hakkında sohbet eden öğrencilerimiz, ıhlamur, hibiskus, tarçın, karanfil, elma dilimleri ve baldan oluşan özel tarifli çaylarını özenle hazırlayarak ikram ettiler.