![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2020/03/JİMNASTİK1.jpg)
Minik Jimnastikçilerimiz İl Şampiyonu
2 Mart 2020![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2020/03/Fotograf-Yarısma-Tema.png)
“İletişim” Temalı Ödüllü Fotoğraf Yarışması
3 Mart 2020![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2020/03/doğa2-900x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Okulları Anasınıfı öğrencilerimiz doğayı hissederek, dokunarak, koklayarak ve duyarak; hem bedensel, hem de zihinsel gelişimlerini olumlu yönde destekliyorlar. Doğada gözlemlediklerini, hazırladıkları gözlem defterlerine kayıt ederek ve eğlenerek doğayı keşfediyorlar.