![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2020/02/gurme_001.jpg)
Gurmelerimizden Lezzetli Börekler
27 Şubat 2020![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2020/03/tanıtım6_001.jpg)
Tanıtım Günümüzü Gerçekleştirdik
2 Mart 2020![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2020/02/KelimeOyunuRes1-960x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel İlkokulu öğrencilerimiz English Via Songs and Games Kulübü’nde bu hafta badminton sporundan esinlenerek İngilizce kelime oyunu oynadılar. Balona her vuruşun bir soru, her doğru cevabın bir puan kazandırdığı oyun çekişmeli ve eğlenceli geçti.
#tedkdzereğlikoleji #tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakbirayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir