![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2020/02/Başlıksız-3.png)
Matematik Yarışmasına Bekliyoruz
19 Şubat 2020![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2020/02/yüzme1.jpeg)
Öğrencilerimiz Yüzmede İl Şampiyonu
20 Şubat 2020![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2020/02/8.sınıf1-1200x480.jpeg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Ortaokulu 8. sınıf velilerimize Ortaokul Müdürümüz C. Sahir Akçakoca tarafından 8. sınıf süreçleri ve Liseye Geçiş Sınavı hazırlıklarının değerlendirildiği bir sunum gerçekleştirildi.
Erdemir Kültür Merkezi’nde yapılan bilgilendirmede, 2019-2020 eğitim öğretim yılının ilk dönemi değerlendirilirken, ikinci dönemin yol haritaları paylaşıldı. Sunumun sonunda TED Ailesi olarak öğretmenlerimiz, velilerimiz ve öğrencilerimizle birlikte başarı dilekleriyle pasta kesildi.