![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2020/02/rüzgar2.jpeg)
Öğrencimiz Pentago Oyununda İlçe Üçüncüsü
17 Şubat 2020![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2020/02/yardım1_001.jpg)
Özel Gereksinimli Çocuklara Destek
17 Şubat 2020![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2020/02/pengu1_001-1024x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel İlkokulu öğrencilerimize, yarı yıl tatilinde kitaplarını okudukları TUDEM Yayın Grubu tarafından “yaratıcı drama ve etkileşimli kitap okuma-sunum etkinliği” gerçekleştirildi. Pengu adlı resimli öykü kitaplarının yazarı Selen Somer ile Yaratıcı Drama Eğitmeni ve Hikaye Anlatıcısı Songül Bozacı, öğrencilerimizle keyifli ve eğitici bir çalışmada bir araya geldiler.