![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2020/02/IMG-20200213-WA0007.jpg)
Deney Zamanı!
13 Şubat 2020![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2020/02/sevgililergünü1_001.jpg)
Öğrencilerimiz Sevgililer Günü’nü Kutladı
14 Şubat 2020![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2020/02/TedOrtaSunum-2_001-576x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel İlkokulu 4. sınıf velilerimize Ortaokul Müdürümüz Sahir Akçakoca tarafından “Ortaokullu Olmak” konulu bir sunum gerçekleştirildi.
Erdemir Kültür Merkezi’nde yapılan bilgilendirmede, 2020-2021 eğitim öğretim yılında ortaokula adım atacak öğrencilerimizin velilerine ortaokul süreçleri anlatılırken ortaokul kademesinde derse giren öğretmenlerimizle de velilerimiz bir araya geldiler.