![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2020/02/TedStage-1.jpg)
Öğrencilerimizden Piyano ve Gitar Dinletisi
12 Şubat 2020![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2020/02/sıla1_001.jpg)
Öğrencimiz Sıla Kurmalı’nın Resim Sergisi
13 Şubat 2020![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2020/02/genelmerkezziyaret-1086x480.jpeg)
Türk Eğitim Derneği (TED) Okul Geliştirme Müdürü Burcu Tekneci, Eğitim Uzmanı Onur Aslan ile Danışmanlar Mustafa Üstünışık, Beyza Ögetürk, Nilgün Kaynaroğlu, Gülay İpek, Hamide Ezman ve Gülten Yücel, TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Okulları’nı ziyaret etti.
Akademik rehberlik desteği çerçevesinde yapılan ziyarette, tüm kademelerde iki günlük bir çalışma programı gerçekleştirildi.