![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2020/01/aidiyet1_001.jpg)
Öğrencilerimiz Aidiyet Çalışmasında
13 Ocak 2020![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2020/01/IMG-20200114-WA0009.jpg)
Yıldız Basketbolcularımız Zonguldak Şampiyonu
14 Ocak 2020![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2020/01/IMG_3618-1200x480.jpg)
TED Kdz Ereğli Koleji Vakfı Özel Okul Öncesi öğrencilerimiz İngilizce derslerinde ‘The First Cake of the Year’ adlı cooking etkinliğini gerçekleştirdi. Öğrencilerimiz daha önce de ‘Friends Having Fun’ teması altında ‘ Celebrations’ konusu ile ilgili tanıdıkları ifadeleri de tekrar etmişler ve keyifli vakit geçirmişlerdi.