![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/12/yıldız1.jpeg)
Yıldız Basketbolcularımız Yarı Finalde
27 Aralık 2019![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/12/WhatsApp-Image-2019-12-27-at-15.33.50.jpeg)
Kesirden Kardan Adam ve Yılbaşı Ağacı
27 Aralık 2019![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/12/mozart1-1200x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Okulları Okul Öncesi öğrencilerimiz bu ay Wolfgang Amadeus Mozart’ı tanıdılar. Avusturyalı ünlü bir besteci olduğunu, 3 yaşında klavsen çaldığını, 5 yaşında ilk bestesini yaptığını öğrendiler. Mozart’ın bestelerini dinleyerek yaptıkları sanat çalışmalarını “Ayın Ünlüsü” duvarında sergilediler.