![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/12/yıldız1_001.jpg)
Yıldız Kızlar Yarı Finalde
12 Aralık 2019![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/12/beyzaçakır1.jpg)
13 Aralık 2019
![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/12/lisee1-1200x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Lisesi öğrencilerimizden oluşan Gençler Kız A Voleybol Takımımız, Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen Liseler Arası Okul Sporları Müsabakaları’nın ilk maçında Kandilli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ekibini 2-0 mağlup etti.
Sporcularımızı kutlar, Pazartesi günü karşı karşıya gelecekleri Kdz. Ereğli Anadolu Lisesi maçında başarılar dileriz.