![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/11/B829755C-64BE-44BF-83B8-6B992670F6AB.jpeg)
Sıralar Boş Kalmadı
21 Kasım 2019![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/11/9D128D8C-7D1E-46DE-AAC7-7F284B7588AA-e1574352121215.jpeg)
Öğrencimiz, Şiir Yarışmasında İlçe İkincisi Oldu
21 Kasım 2019![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/11/914740A5-A689-4F82-AA3A-53E1BC9616C3-1200x480.jpeg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Ortaokulu 7. ve 8. sınıflarımız arasında gerçekleştirilen basketbol turnuvasının şampiyonu 8-B sınıfı, lise basketbol turnuvasının şampiyonu ise 12-B sınıfı oldu.
Mücadele eden öğrenciler ile onlara destek olan arkadaşlarının keyifle geçirdikleri turnuva sürecinde, çok çekişmeli geçen karşılaşmalar sonucunda ortaokulda finale 8-A ve 8-B sınıfları, lisede ise 10-A sınıfı ile 12-B sınıfı kaldı.
Turnuvada yarışan ve seyirci desteklerini esirgemeyen tüm öğrencilerimizi kutlar, sportif başarılarının devamını dileriz.