![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/11/genmerkezeğitim3.jpg)
Öğretmenlerimiz Ankara’da Hizmet İçi Eğitimdeydi
19 Kasım 2019![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/11/B1F605EF-72AF-4635-9C1E-319C1611FF65.jpeg)
Zeka Takımımız Türkiye Finallerinde
20 Kasım 2019![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/11/ABAB93AA-C596-4508-8763-355DEC932EE1-1200x480.jpeg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Okulları Yabancı Diller Zümresi öğretmenlerinin katılımıyla Okulumuzda 17- 18 Kasım tarihlerinde iki gün süren ELT (English Language Teaching) semineri düzenlendi. Okulumuz İngilizce öğretmeni Pınar Egeli tarafından verilen eğitimde “Young Learners, Classroom Managament, Teaching Receptive Skills, Understanding & Adapting Your Textbooks” konuları üzerineyabancı dil derslerinde uygulanabilecek farklı teknik ve yöntemler paylaşıldı.