![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/11/E2DE1B40-348D-4E3C-A4BA-BA3282E23023.jpeg)
Gurur Duyduk, Tebrikler Damla !
15 Kasım 2019![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/11/genmerkezeğitim3.jpg)
Öğretmenlerimiz Ankara’da Hizmet İçi Eğitimdeydi
19 Kasım 2019![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/11/üniversitegezi2-1200x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Lisesi 12. Sınıf öğrencilerimiz, Ankara’da Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi ve Bilkent Üniversitesi’ni ziyaret ettiler. Öğretmenlerimiz eşliğinden gerçekleşen gezide üniversite adayı öğrencilerimiz; üç üniversitenin yerleşkeleri, öğretim programları, uluslararası programları, akademik kadrosu, burs sistemleri, araştırma ve bilişim alt yapıları gibi konularda bilgi sahibi oldular.