![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/10/ingilizcepark1.jpg)
Bahçede İngilizce Kelime Avı
14 Ekim 2019![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/10/lisekulüp2.jpg)
Lise Kulüp Çalışmaları Tüm Hızıyla Sürüyor
15 Ekim 2019![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/10/tedclub4-1147x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel İlkokulu ve Ortaokulu öğrencilerimiz, ilgi alanlarına göre seçtikleri kulüplerde; öğrenme, yaratıcılık, ekip çalışması, problem çözme, kararlılık, araştırma, kendini tanıma ve geliştirme gibi düşünce ve davranış becerilerine kazandıracak keyifli ve öğretici bir deneyim süreci yaşıyorlar.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakbirayrıcalıktır