![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/10/okulumuzda-hayat1_001.jpg)
“Okulumuzda Hayat” Ziyareti
8 Ekim 2019![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/10/pafin1_001.jpg)
Gezici Kitabevi’nden Okulumuza Ziyaret
12 Ekim 2019![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/10/hauki-640x480.jpeg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Okulları 2. Sınıf öğrencilerimiz, e-Twinning Ana Dilimde Yazma Atölyem (Writing Workshop In My Language) projesi kapsamında meşhur geleneksel bir Japon şiir türü olan Haiku çalışması gerçekleştirdiler. Dünyanın en kısa şiir türü sayılan Haiku tarzında 5-7-5 ölçüyle kurulan üç dizelik şiirler yazan öğrencilerimiz farklı bir deneyim yaşadılar.
#tedkdzereglikoleji