![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/beden-eğitimi2.jpg)
Beden Eğitim ve Spor Öğretmenlerimiz Çalıştay’daydı
7 Eylül 2019![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/9Eylül1_001.jpg)
Ülkümüz Yükselmek Daima İleri Gitmektir!
9 Eylül 2019![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/tedgeneltop.1_001-1024x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Okulları yönetim, eğitim ve idari kadrosu 2019-2020 eğitim öğretim yılı açılışı öncesi Genel Koordinatör ve Lise Müdürü Nilay Hanlıoğlu tarafından gerçekleştirilen genel toplantıda bir araya geldi.
Son hazırlıklar ve kontroller; verimli, başarılı, keyifli bir eğitim yılı dilekleriyle gerçekleştirilen pasta kesimi sonrası yoğun bir şekilde devam etti.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakbirayrıcalıktır
#tedbirgelecekprojesi