![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/5.sınıf1_001.jpg)
5. Sınıflarımızın Oryantasyon Programı Tamamlandı
6 Eylül 2019![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/beden-eğitimi2.jpg)
Beden Eğitim ve Spor Öğretmenlerimiz Çalıştay’daydı
7 Eylül 2019![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/veli-bilgilendirme2-1065x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Okulları Okul Öncesi ve İlkokul 1. Sınıf öğrencilerimizin velileriyle iki gün süreyle bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. Okul yöneticilerimizin 2019-2020 eğitim öğretim yılına ilişkin yaptığı genel bilgilendirmenin ardından velilerimiz, okul öncesi öğretmenlerimiz, sınıf öğretmenlerimiz ve branş öğretmenlerimizle ile bir araya geldi.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakbirayrıcalıktır
#tedbirgelecekprojesi