![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/ingilizce-öğretmen1_001.jpg)
İngilizce Öğretmenleri Oryantasyon Programı Sona Erdi
5 Eylül 2019![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/veli-bilgilendirme2.jpg)
Okul Öncesi ve İlkokul 1. Sınıf Velilerimizle Toplantı
7 Eylül 2019![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/5.sınıf1_001-1024x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Ortaokulu 5. Sınıf öğrencilerimizin iki gün süren oryantasyon programı tamamlandı. Okul yönetimi ve öğretmenleriyle tanışan öğrencilerimiz, iki gün boyunca yapılan çeşitli faaliyetlerle arkadaşlarıyla da tanışıp, kaynaştılar. Öğrencilerimiz, ortaokula adım atmalarını pasta eşliğinde kutladılar.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakbirayrıcalıktır