![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/kura2_001.jpg)
Kuralar Çekildi, Sınıflar Şenlendi!
2 Eylül 2019![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/stem4_001.jpg)
İlçemiz Öğretmenleri İçin STEM Eğitimi Başladı
3 Eylül 2019![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/hızlı-okumaa1_001-1024x480.jpg)
Uzman Eğitimci Öznur Karaeloğlu tarafından TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Lisesi 12. sınıf öğrencilerimize yönelik verilen “Hızlı Okuma ve Anlama” eğitimi devam ediyor.
Üniversite adayı öğrencilerimiz, 2020-Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) için anlayarak hızlı okuma ve yorumlama, zamanlarını etkin kullanma tekniklerini öğreniyorlar.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakbirayrıcalıktır