![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/08/nakil-ingilizce3_001.jpg)
Yeni Öğrencilerimiz İçin İngilizce Zamanı
28 Ağustos 2019![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/ing.oryantasyon1_001.jpg)
İngilizce Öğretmenleri Oryantasyon Programı Başladı
2 Eylül 2019![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/08/uludağ-kamp1-1024x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Okulları öğrencileri, Geleceğin Yıldızları işbirliğiyle düzenlenen TED Okulları Uludağ Yaz Kampı’na katıldı. 19-25 Ağustos tarihleri arasında düzenlenen kampta öğrencilerimiz, çeşitli etkinlikler ve atölye çalışmalarına katılırken diğer TED Okullarındaki öğrencilerle keyifli ve dopdolu bir kamp deneyimi yaşadılar.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakbirayrıcalıktır