![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/08/hazırlık.jpg)
Mezunlarımıza İngilizce Takviye Programı
28 Ağustos 2019![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/08/nakil-ingilizce3_001.jpg)
Yeni Öğrencilerimiz İçin İngilizce Zamanı
28 Ağustos 2019![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/08/9.sınıf-ingilizce_001-1024x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Lisesi’nin 9. sınıfında farklı okullardan gelerek öğrenim görecek öğrencilerimiz için İngilizce dersleri başladı. TED Ailesinin yeni üyeleri, Yabancı Dil Zümresi öğretmenlerimiz tarafından 2019-2020 eğitim öğretim yılına hazırlanıyor.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakbirayrıcalıktır