![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/07/milli-takım.jpg)
Öğrencilerimiz, Oslo’da Türkiye İçin Yarışacak
4 Temmuz 2019![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/07/uludağ-kamp4.jpg)
Öğrencilerimiz TED Okulları Uludağ Yaz Kampındalar
8 Temmuz 2019![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/07/özde-kopan1-747x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Okulları 7. Sınıf öğrencimiz Özde Kopan, Türkiye Eskrim Federasyonu tarafından 2 Temmuz 2019 tarihinde Sivas’ta düzenlenen Eskrim Türkiye Şampiyonası U12 Kız Kılıç kategorisinde Türkiye 3.’sü olarak bronz madalya kazandı.
Öğrencimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.